Chat, Sohbet Odaları

Chat, sohbet odaları burada! Çevrimiçi bedava sohbet ve mobil arayüzü ile türkiye'nin en çok tercih edilen muhabbet sitesidir.

Mirc
Google Play
Apple Store

SohbetSiz.Com - Kullanıcı Sözleşmesi

SohbetSiz.Com - Kullanıcılara ait sözleşme bildirgesi

SohbetSiz.Com IRC Networkden yararlanmak için sitemize bağlanırken mutlaka okumanız gereken kullanıcı sözlesmesi bilgileridir. Web sitemize giriş yapan kullanıcı bunları okumuz ve kabul etmiş sayılmaktadır. Bu kuralların aksine davranan kullanıcılar yasak ve hukuki sorumlulukları kabul etmiş sayılırlar. Sözleşmeyi okumayan kullanıcılar IRC ağı sisteminden faydalanamazlar.

Sözleşmenin Onaylanması

Web sitemize üye olmak istiyor iseniz kayıt formunu doldurmanız ve üyelik sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gereklidir. Karar verdikten sonra formun altında bulunan sözleşmeyi kabul ediyorum kutusunu onaylamalısınız.

Hizmetler

IRC ağımıza bağlanıp sohbet etmek isteyen tüm kullanıcılarımız ücretsiz faydalanmaktadır. İş bu sözleşmeyi okuyup kabul ederek bağlantı kuran kullanıcılarımız ( chat, sohbet, radyo, oyun ) gibi hizmetlerimizden hiç bir ücret ödemeden faydalanabilirler.

Üyelik Sistemi

IRC sohbet odalarımıza bağlanan üyeler kullanıcı adını kayıt altına alabilir ve bu kullanıcı adı ilk sahibine ait kalır. Kullanıcı adınızı ( rumuz, nick ) kayıt altına alabilmek için bir email adresiniz olması gerekir. Şifrenizi ve email adresinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Kayıt altına aldığınız kullanıcı adı veya bir IRC kanalının bütün sorumlulukları kullanıcıya aittir. Web sitemiz doğacak olan şifre kullanımından doğacak hiçbir sorunu kabul etmemekle beraber, kaydedilen kullanıcı adı ile bağlantı kurabilmeniz için şifrenizi her bağlandığınızda girmeniz gerekmektedir. Bu sisteme üyelik sistemi denilmektedir.

Üyelerin Yükümlülükleri

IRC sohbet ağımıza bağlantı kuran bütün kullanıcıların 18 yaşını doldurmuş olduğunu, kayıt formunda yer alan bilgilerin tamamen doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu zaman zarfında oluşan hatalardan doğabilecek sorumluluğun kendisine ait olduğunu, bu durumlarda IRC ağımız yapılan üyeliği silme iptal etme hakkını gizli tutar.